Minkštų baldų valymas, impregnavimas

Jūsų minkšti baldai jau prarado pirminį estetinį vaizdą, atsirado nemalonus kvapas, atrodo purvini ir dėmėti?

Skambinkite! 8-641-11501 Aš jums pagelbėsiu

Daug naudingos informacijos apie baldų valymą namų sąlygomis ČIA ⇐ 

Baldų valymas Kaune! Patikėkite savo baldus profesionalui!

Atvyksiu pas jus į namus ir išvalysiu Jūsų baldus. Aš atliekų valymo paslaugas ne tik Kaune, bet ir kituose miestuose. Baldus valau jau daugelį metų, domiuosi naujomis valymo technikomis bei chemija, todėl turiu daug patirties. Taip pat naudoju aukštos kokybės, galinga įrangą bei valymo priemones, kurių pagalba baldai išvalomi iš gilesnių sluoksnių.

Baldų valymo procesas susideda iš kelių etapų:

Baldų paviršius supurškiamas valymo priemone, kuri skirta būtent minkštiems baldams, cheminiui valymui atlikti. Tai reikalinga tam, kad suminkštintų purvą esantį ant paviršiaus ir gilesniame sluoksnyje. Įvertinant dėmes yra parenkamas spec. valiklis tam tikrai dėmei. Visas audinio paviršius, jeigu reikia, yra sutrinamas su švelniu valymo šepečiu. Purvui ištirpus, pradedamas paviršiaus skalavimas. Plaunamo siurblio pagalba, kuris sušildo vandenį iki 100*C, yra purškiamas vanduo nuo 1-7 bar slėgiu ir tuo pačiu momentu siurbiamas paviršius, šis etapas yra kartojamas kelis kartus, kol pasiekiamas norimas rezultatas ir ištraukta visa chemija. Po plovimo būna pašalinamos purvo dėmės, išsilieją skysčiai, susikaupusios dulkių erkutės, maisto likučiai, nemalonus kvapas bei naudotos valymo priemonės. Po valymo paviršius įgauna pradinį estetinį vaizdą, atsinaujina spalvos ir atsiranda malonus audinio kvapas.

Norint, kad baldas išlaikytų pradinį estetinį vaizdą, galime jums pasiūlyti baldų impregnavimą. Minkštų baldų impregnavimas apsaugo baldo audinį nuo dėmių ir purvo įsiskverbimo. Palengvina priežiūrą bei valymą ateityje, audinys lengviau valosi kasdieninio siurbimo metu.

Jums reikalingas minkštų baldų valymas namuose? Skambinkite! 8-641-11501