Kiliminių dangų valymas, impregnavimas

Su laiku matome kaip kiliminės dangos paviršius praranda savo estetinį vaizdą, kartais ir nebeužtenka valyti namų sąlygomis, prie plaukelių prilimpa dulkių erkutės, visas atneštas žmonių ar naminių gyvūnų purvas esantis lauke, po valymo pašalinamas susikaupęs purvas, dėmės, dulkių erkutės ir jų sukeltas nemalonus kvapas.

Kiliminių dangų valymo procesas susideda iš kelių etapų:

Kiliminės dangos paviršius supurškiamas valymo priemone, sumaišyta su šiltu vandeniu, tam kad suminkštintų purvą esantį ant paviršiaus ir gilesniame sluoksnyje, įvertinant dėmes yra parenkamas spec. valiklis tam tikrai dėmei, visas kilimo paviršius yra sutrinamas su šveitimo mašina, kuri spaudžia savo svoriu įvairaus grubumo šepečius, tai atlikus pradedamas paviršiaus skalavimas. Plaunamo siurblio pagalba, kuris sušildo vandenį iki 100*C, yra purškiamas vanduo 15 barų slėgiu ir tuo pačiu iškarto siurbiamas paviršius, šis etapas yra kartojamas kelis kartus kol pasiekiamas norimas rezultatas ir būna ištrauktos visos valymo priemonės. Po plovimo kiliminė danga įgauna pirminį savo įvaizdį, atsinaujina spalva ir įgauna malonu kvapą.

Norint kad kiliminė danga išlaikytų pradinį estetinį vaizdą galime jums pasiūlyti kiliminės dangos impregnavimą. Kiliminės dangos impregnavimas apsaugo pluoštą nuo dėmių ir purvo įsiskverbimo. Palengvina priežiūrą bei valymą ateityje, audinys lengviau valosi kasdieninio siurbimo metu.